Prioritou je vždy to, aby vše fungovalo. Když už ale dojde k poruše zařízení, požaduje zákazník většinou rychlý servis. Záruční opravy NTB, značkových PC a periferií jsou standartně vyřizovány v autorizovaných servisech daného výrobce nebo přímo u zákazníka. Pozáruční servis a reinstalace řešíme my.

Servis obecně:

Servis PC patří k hlavním aktivitám firmy. Následující služby jsou poptávané nejčastěji:

 

Reinstalace operačního systému

service 1 image

Každý počítač se časem zanese "softwarovým smetím" , zpomalí se a je třeba ho přeinstalovat. Po záloze dat proběhne zformátování HDD, instalace operačního systému, instalace ovladačů HW, nejnovějších service packů a záplat a instalace základního softwaru (prohlížeče, antivir, atd.)

Odvirování PC

service 1 image

V případě, že je Váš počítač nebo server nakažený virem, nezoufejte. Zazálohujte si svá data např. na přenosný disk a kontaktujte nás. Ve většině případů je nutné dovézt počítač na provozovnu, někdy je ale možné připojit se na infikovaný stroj vzdáleně a provést opravu, aniž by jste museli vstát ze židle.

Výměna nebo oprava vadné komponenty

service 1 image

Pokud počítač nejde spustit, sám se vypíná nebo vydává divné zvuky, jedná se pravděpodobně o vadný komponent. Provádíme diagnostiku, návrh řešení vč. finančního rozpočtu opravy, případně výměny. Po odsouhlasení zákazníkem je provedena samotná oprava.

Instalace, upgrade a optimalizace softwaru

service 1 image

U firemních zákazníků i koncových uživatelů provádíme instalace softwaru, počínaje operačním systémem, přes instalace a konfigurace účetních programů, výrobních softwarů a konče údržbou a poradenstvím. Pro motoristy upgradujeme navigační softwary a mapy, včetně vestavěných navigačních systémů.

Záchrana dat ze zformátovaných a vadných HDD a datových médií

service 1 image

Jestliže dojde k havárii pevného disku, nebo úložného paměťového zařízení, přicházíte o veškerá data na nich uložená. Jsou ovšem případy poškození, kde lze alespoň některá data zachránit. Pokud jste si v lepším případě pouze omylem zformátovali disk a potřebujete data obnovit, neukládejte již žádná data na toto médium, jinak dojde k přepsání původních dat a obnova již nebude možná.